Fanpejdż “Najlepsze imprezy są na plaży” serwuje swoim fanom konkurs z genialną nagrodą główną. Można wygrać wakacje dla dwóch osób na Ibizie! A to powinno zainteresować nawet największych fejsbukowych malkontentów.

Nadto nagrodami w konkursie są: pluszowy lemur z napisem Czochraj lemura do woli!, pendrive Windows Phone, wodoodporny woreczek Windows Phone, lemurowe karty do plażowej gry towarzyskiej, podwójne zaproszenie do wybranego klubu w Polsce, który uczestniczy w akcji Ibiza na Maxxx’a między 14 sierpnia 2010 r. a 28 sierpnia 2010 r. Wszystko w ramach promocji przeglądarki Internet Explorer 8.

Co trzeba zrobić, żeby wygrać? Polubić fanstronę “Najlepsze imprezy są na plaży”http://www.facebook.com/Na.Plaz… i przejść do zakładki Fotokokurs. Po akredytowaniu aplikacja poprosi Was o dodanie wakacyjnego, plażowego zdjęcia. Autorzy fotografii, które najbardziej spodobają się fejsbukowiczom i komisji konkursowej przejdą do wielkiego finału.

Spośród 30 najlepszych zdjęć głosami narodu i komisji zostanie wybrane jedno najlepsze. Jego autor pojedzie na Ibizę. “Jedna osoba może wygrać tylko jedną nagrodę. W przypadku, w którym ten sam użytkownik wygra więcej niż jedną nagrodę, wówczas przyznana będzie tylko jedna nagroda” – czytamy w regulaminie konkursu. Miejcie się więc na baczności!

Dowiedz się więcej o przydanych aplikacjach na wakacje!

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *