Kolejny konkurs z cyklu “zgadnij, gdzie ukryta jest nagroda”. Do 14 października każdy z Was ma szansę wygrać pobyt w Paryżu lub 50 złotych na zakupy w Gruperze.

Zainteresowani? Aplikację konkursową znajdziecie tu: http://apps.facebook.com/prezen… .

Aby wziąć udział w zabawie należy nadać appce wiele uprawnień, w tym zgodzić się na kultowe “Publikowanie na Facebooku w moim imieniu”. Naszym zdaniem społecznościowy gigant powinien zabronić deweloperom tego typu działań. Ale to od Was zależy, czy zagracie o wypad do stolicy Francji. Ważne! Po zakończonej zabawie warto skasować konkursową aplikację w “Ustawieniach prywatności”. Pamiętajcie o tym.

Jak grać? Należy wskazać prezent, pod którym ukryta jest nagroda. Proste? Lecz żeby trafić trzeba praktycznie cały dzień ślęczeć na Facebooku. Bowiem “w Aplikacji Konkursowej, pod linkiem Podpowiedź kilka razy dziennie na 15 minut, pokazywać się będzie grafika prezentu, w którym Organizator ukrył Nagrodę. Aby mieć szanse na wygraną, należy wybrać dany prezent na planszy konkursowej jak najszybciej od momentu jego pojawienia się w linku “Podpowiedź”” – czytamy w regulaminie zabawy.

Codziennie wręczana będzie także nagroda pocieszenia – 50 złotych na zakupy. Powodzenia!

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *