Na stronie fanowskiej Dody ogłoszono lanserski plebiscyt, w ramach którego każdy fan piosenkarki ma szansę zaistnieć na Tablicy piosenkarki. O co chodzi? Oddajemy głos administratorowi strony:

“Co tydzień będziemy wybierać ZDJĘCIE FANA TYGODNIA. Wysyłajcie swoje propozycje na adres dodatrendy@gmail.com w temacie wpisując ZDJĘCIE FANA. Mogą to być zdjęcia: 1) Wasze z Dodą; 2) Wasze inspirowane Dodą; 3) zdjęcia Waszych rysunków, graffiti itp. Im oryginalniejszy pomysł, tym większa szansa, że zostanie opublikowane na tablicy Dody. Nie szczędźcie pomysłów, im bardziej szalone, tym lepsze :)” – czytamy na fanpejdżu piosenkarki https://www.facebook.com/offici… .

Co prawda nie wszystkim “lajkerom Doroty Rabczewskiej spodobał się ten pomysł: “Czyli róbcie z siebie debili, bo Dorota się nudzi” – komentuje pod postem Pablo, “No i co wam po tym, że wasze zdjęcie bedzie na tablicy??” – pyta retorycznie Kasia, jednak większość fanów już szykuje się do sesji: “Może zdecyduję się wziąć udział. Pozdrawiam serdecznie wszystkich fanów Królowej” – deklaruje Angelika, “Zajebisty pomysł, Doda!” – cieszy się kolejna Kasia, “super pomysł” – krótko komentuje Karolina.

Pierwsze zdjęcie ‘Fana Tygodnia’ zostanie opublikowane na wallu artystki w najbliższy piątek. Zachodzimy w głowę, jaka to będzie fotografia.

Wracając jeszcze na chwilę do strony fanowskiej Dody: musimy przyznać, że gwiazda dba o swoich fanów również w trakcie wakacji. Niemal codziennie na fanpejdżu pojawiają się mniej lub bardziej pikantne zdjęcia artystki okraszone gwiazdorskim komentarzem. Dużo tu obrazków Dody w bikini – kilka z nich prezentujemy poniżej.

Przypomnijmy, że fani Rabczewskiej na Facebooku są bardzo aktywni. Na głowę biją “lajkerów” innych polskich celebrytów: https://www.fejsik.pl/Doda-i-Moz… .

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *