Na stronie fanowskiej Dody ogłoszono lanserski plebiscyt, w ramach którego każdy fan piosenkarki ma szansę zaistnieć na Tablicy piosenkarki. O co chodzi? Oddajemy głos administratorowi strony:

“Co tydzień będziemy wybierać ZDJĘCIE FANA TYGODNIA. Wysyłajcie swoje propozycje na adres dodatrendy@gmail.com w temacie wpisując ZDJĘCIE FANA. Mogą to być zdjęcia: 1) Wasze z Dodą; 2) Wasze inspirowane Dodą; 3) zdjęcia Waszych rysunków, graffiti itp. Im oryginalniejszy pomysł, tym większa szansa, że zostanie opublikowane na tablicy Dody. Nie szczędźcie pomysłów, im bardziej szalone, tym lepsze :)” – czytamy na fanpejdżu piosenkarki https://www.facebook.com/offici… .

Co prawda nie wszystkim “lajkerom Doroty Rabczewskiej spodobał się ten pomysł: “Czyli róbcie z siebie debili, bo Dorota się nudzi” – komentuje pod postem Pablo, “No i co wam po tym, że wasze zdjęcie bedzie na tablicy??” – pyta retorycznie Kasia, jednak większość fanów już szykuje się do sesji: “Może zdecyduję się wziąć udział. Pozdrawiam serdecznie wszystkich fanów Królowej” – deklaruje Angelika, “Zajebisty pomysł, Doda!” – cieszy się kolejna Kasia, “super pomysł” – krótko komentuje Karolina.

Pierwsze zdjęcie ‘Fana Tygodnia’ zostanie opublikowane na wallu artystki w najbliższy piątek. Zachodzimy w głowę, jaka to będzie fotografia.

Wracając jeszcze na chwilę do strony fanowskiej Dody: musimy przyznać, że gwiazda dba o swoich fanów również w trakcie wakacji. Niemal codziennie na fanpejdżu pojawiają się mniej lub bardziej pikantne zdjęcia artystki okraszone gwiazdorskim komentarzem. Dużo tu obrazków Dody w bikini – kilka z nich prezentujemy poniżej.

Przypomnijmy, że fani Rabczewskiej na Facebooku są bardzo aktywni. Na głowę biją “lajkerów” innych polskich celebrytów: http://www.fejsik.pl/Doda-i-Moz… .

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

27 Replies to “Wylansuj się z Dodą na Facebooku

  1. Do “bzykam lepsze” nie każdy może być wysoki i nie mamy na to wpływu…wzrost nie ma tu nic do rzeczy ale fakt jest taki, że jesteś takim samym pustakiem jak DODA !!!

  2. Nie wiem co za debile piszą “plastik” itp.|Jest piękną kobietą, zna swoją wartość, potrafi się wypromować i zarobić pieniądze na swoim talencie… mało ludzi potrafi wykorzystać to co dostało od życia, ona potrafi i za to należy się jej szacunek. Pozdrawiam!!! p.s a Ci od plastiku pewnie siedzą i walą konia nad zdj bo zagadać by nie mieli odwagi do takiej kobiety

  3. please look for: amy-winehouse-and-27-club The Vigilant Citizen SZUKAJ: amy-winehouse-i-klub-27 « Loża bez tajemnic

  4. Zauważcie,że Doda często staje na palcach.Dlaczego? Kompleks krótkich nóżek się kłania.Ona jest średniego wzrostu-myślę,że ma te 169cm bo widziałam ją 3 m od siebie tylko,że tułów ma długi a nogi krótkie i przez to wydaje się niska i nieproporcjonalna.Stąd pewnie zamiłowanie do szpilek. Jest ładna ale gdyby nie te sztuczne cyce to od szyi w dół wyglądałaby jak chłop.Zero wcięcia w talii,wąskie biodra i płaski tyłek.Dobrze,że ktoś mądry wynalazł sylikonowy cyc he he:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.