Wdowa po legendarnym Johnie Lennonie mówi wprost: “John pokochałby nowy, zmieniony świat”. Yoko udzieliła wywiadu brytyjskiemu dziennikowi “Daily Mail”.

– Gdyby John żył dzisiaj, pokochałby Facebooka. Pokochałby internet i Twittera. Miałby co prawda 70 lat, ale chciałby wiedzieć, co się wokół niego dzieje. Dzielimy się ciekawością świata i energią – powiedziała w “Daily Mail” Yoko Ono. I dodała: – Mam 77 lat i nie mogę przestać. Czuję płynącą energię z ludzi wokół mnie. Latam po całym świecie z moją sztuką. Chcę zachować dziedzictwo Johna.

Ciekawe, jak Lennon zachowywałby się na Facebooku i czy miałby tyle fanów, co panna Gaga? Legendarny muzyk zespołu The Beatles na pewno zakuplowałby się z nią, mówi Yoko: – Pokochałby ją, bo (Lady Gaga) jest nieustraszoną artystką i przekracza granice, co John zawsze uwielbiał. Grała na białym fortepianie Johna. To cudowne.

Zszokowani? Przynajmniej wiadomo, że Lennon byłby dziś nowoczesnym dinozaurem rocka, a nie jakimś nonkonformistycznym dziadkiem bez komórki i laptopa. Ech, szkoda, że go nie ma wśród nas.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Yoko Ono: Lennon pokochałby Facebooka i Lady Gagę”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *