Rolnictwo to potęga! Stefani Joanne Angelina Germanotta zadomowiła się w popularnej grze społecznościowej FarmVille na Facebooku. W ramach GagaVille artystka promuje swoją nową płytę “Born This Way”, która ukaże się na rynku 23 maja.

Lady Gaga została farmerką we wtorek. Cóż na współpracy piosenkarki z firmą Zynga zyskali zwykli amatorzy wirtualnych grządek? Dzięki GagaVille na farmie pojawiły się limitowane sadzonki, nowe prezenty, przepisy i nowy towar w markecie.

Ci, którzy odwiedzą GagaVille i poprawnie wykonają proste zadanie, które polega na zaoraniu i zasadzeniu, będą mogli przesłuchać nową piosenką Gagi Marry The Night. Ale to nie wszystkie niespodzianki. VIP-Ticket pozwoli wcześniej uzyskać dostęp do całego albumu “Born This Way”.

Piosenkarka zasiliła także farmerski market nowymi przedmiotami. Są to m.in. wykwintne kryształy, kryształowa owca i purpurowy kucyk. Zainteresowani? Odpalcie FarmVille na Facebooku https://apps.facebook.com/onthe… lub zalogujcie się w grze za pomocą Facebook Connect tu: http://www.farmville.com/gagavi… .

Przypomnijmy, że to nie pierwszy romans Zyngi z gwiazdami. Amatorzy gry Mafia Wars mieli już szansę obejrzeć podczas gry teledyski Dra Dre. Czy Lady Gaga lepiej pasuje do orania pola?

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Z Facebooka: Lady Gaga przeniosła się na farmę”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *