Jest nadzieja dla uzależnionych od Facebooka! Regularne aktualizowanie profilu na portalu społecznościowym może poprawiać nastrój, a społecznościowy lans polegający na delikatnym liftingu samego siebie może zdziałać cuda.

O zbawiennym wpływie Facebooka na samopoczucie pisze serwis realage.com. Doniesienia stoją co prawda w sprzeczności z innymi badaniami, które już przytaczaliśmy na Fejsiku https://www.fejsik.pl/Facebook-p… , ale warto dokładnie nowinki przeanalizować.

Jakie argumenty przemawiają za społecznościowym lansem? Według ustaleń realage.com nie ma nic złego w ulepszaniu samego siebie na Facebooku. Ba, wrzucanie coraz to nowych zdjęć i pisanie pozytywnych komentarzy na portalu to prawdziwa terapia. Patent polega jednak na tym, żeby donosić tylko o dobrych i uskrzydlających życiowych doświadczeniach.

Publikacja imprezowych zdjęć na prywatnym profilu prowokuje znajomych do komentowania. To nic, że większość z nich pisze teksty żywcem przeniesione z serwisu NK.pl w stylu: “Super”, “Cudnie”, “Modeleczka”, “Bosko”, “Jak ja Wam zazdroszczę”. Tu liczy się efekt. Jeśli takie teksty poprawiają użytkownikowi samopoczucie – niech prowokuje swoją aktywnością na Facebooku jak najczęściej.

Przetestujmy doniesienia na własnych profilach. Czy wirtualny lifting osobowości poprawia Wam nastrój?

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “A jednak! Facebook może poprawiać samopoczucie!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *