Kilka tygodni temu Facebook wprowadził ulepszoną wersji wtyczki społecznościowej Comments Box. System umożliwia implementowanie do dowolnej strony internetowej lub bloga zintegrowanego z Facebookiem systemu komentarzy.

Znawcy (jak zwykle) wykłócali się o przydatność tego pomysłu tymczasem okazuje się, że wtyczka może sprawdzić się również w aplikacji na Facebooku. Przykładem jest ten konkurs http://apps.facebook.com/zebrob… .

Zadaniem uczestników “Zebrobrania” jest zaprojektowanie wiosennej stylizacji – przy wykorzystaniu butów Zebra. Osoba, która zaprojektuje najciekawszą, najbardziej kreatywną stylizację wygra buciory. Konkurs trwa do 22 kwietnia.

Organizatorzy konkursu przewidzieli kilka możliwości wygranej. Leniwi uczestnicy mogą grać o nagrody głosując na opublikowane przez innych prace. Aplikację wyróżnia nowatorskie wykorzystanie wtyczki Facebook Comments. Konkursowicze komentują prace i prowadzą burzliwe dyskusje o stylizacjach.

Najlepsza praca otrzyma dowolnie wybraną parę butów ze sklepu organizatorów, nadto jury wybierze także jedną z 15 najwyżej ocenionych przez fanów prac i nagrodzi ją bonem o wartości 300 zł na obuwie. Leniwi walczą o 3 kupony rabatowe w wysokości 50%. Powodzenia!

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “Za mało butów? Wygraj je na Facebooku!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *