W nocy mamy już przygruntowe przymrozki a to znak, że zbliża się zima. Lato było w tym roku bardzo upalne, ale nadzwyczaj krótkie i już się skończyło. Użytkownicy Facebooka znaleźli sposób na walkę z nadchodzącą zimą. Opatentowany podczas ostatnich mrozów i śnieżyc. Wielkie, pospolite ruszenie przeciwko znienawidzonej porze roku. Podobno się sprawdza.

Zimo wypie*dalaj http://www.facebook.com/zimowo to antyzimowy fanpejdż, który zrzesza już ponad 70 tysięcy ciepłolubnych. “Pokażmy siłę ciepła. Zimo wypierdalaj i idź precz” – tak swój społecznościowy produkt reklamuje kierownictwo strony i takim hasłem przyciąga. Trzeba przyznać, że skutecznie. Fajny pomysł zawsze się sprzeda bez względu na opakowanie.

To strona (raczej) dla pełnoletnich użytkowników Facebooka. Wpisy na ścianie są wulgarne. Pewnie, że należy je traktować z przymrużeniem oka i nie brać do serca. Jednak brzydkie słowo powtarzane kilkaset razy może razić nawet największych luzaków. Motyla noga!

Ciepłolubni już szykują plan ukatrupienia zimy jeszcze przed jej atakiem. Kilka miesięcy temu na fanpejdżu było bardzo gorąco i wszystko wskazuje na to, że i teraz tak będzie. Jak ustrzec się przed zimą? A niech wypie*dala!

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “Zimo wypie**laj! Popierasz?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *