Zapewne zastanawiacie się, jakie to nagrody. Od razu powiem, że w konkursie Warki wygrać można kufle i kegi termiczne, podkoszulki, szklanki, podkładki pod piwo, nano-pady i smycze. Tym razem jednak nie trzeba odpowiadać na żadne pytania tylko pielęgnować CHMIEL.

Chcecie się sprawdzić? Przełączcie się zatem na wirtualną plantację http://apps.facebook.com/planta… . Aplikacja poprosi Was o podanie adresu e-mail, by później zadręczać Was reklamami. Ja zawsze podaję taki, do którego zaglądam dwa razy w roku.

Ok, podaliście już adres mailowy i zostaliście plantatorami CHMIELU. Ciekaw jestem, jak się czujecie w tej roli? Niemniej jednak gratuluję i trzymam kciuki. Teraz będziecie musieli naświetlać roślinkę żeby ta jak najszybciej urosła. Przy wykorzystaniu fejsbukowych znajomych.

Konkurs polega na wyhodowaniu jak największej plantacji chmielu z wysokimi roślinami. Decyduje łączna wysokość wszystkich posadzonych roślin chmielu. Jak się dobrze napracujecie to WASZE sadzonki będą jak stąd do Księżyca! Powodzenia!

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “Zostań plantatorem chmielu i zgarnij nagrody”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *