Jeanette Jabonillo Aragona z San Francisco najbliższe dziewięć miesięcy spędzi w więzieniu a przez najbliższe pięć będzie figurować w policyjnych statystykach jako seksualna kryminalistka. Dziewczyna podszywała się na Facebooku pod trzech nastoletnich chłopców. Wszystko po to, by prowadzić erotyczne pogawędki z małoletnimi dziewczynkami z gimnazjum.

Według prokuratorów 19-letnia jeszcze Jeanette stworzyła na Facebooku trzy fikcyjne profile: “A.J.”, “B.J” i “Matthew”. Z ich pomocą kontaktowała się z uczennicami gimnazjum w San Francisco. Najprawdopodobniej z ośmioma dziewczynkami Jeanette prowadziła erotyczne rozmowy na Facebooku. Dziewczyna nie jest oskarżona o gwałt.

Początkowo prokuratorzy chcieli postawić kobiecie aż osiem zarzutów, z których każdy z nich dotyczył okrucieństwa wobec nieletnich dzieci. Sprawa została zawężona do dwóch zarzutów.

Jeanette Jabonillo Aragona nie musiała iść za kratki. Prokuratorzy zaproponowali jej nadzór elektroniczny, ale dziewczyna odmówiła. Dlatego trafiła za kratki.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “19-latka molestowała dziewczynki na Facebooku”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *