Jeszcze w styczniu liczbę fejsbukowiczów nad Wisłą szacowano na 5 milionów. Dzisiaj jest ich w Polsce 6,5 miliona. Nie jest to liczba powalająca ale jak widać dzieło Zuckerberga spodobało się Polakom.

W ciągu ostatnich tygodni Facebooka https://www.fejsik.pl/Spadam-sta… zasilili obrażeni na Naszą-klasę. Po zmianie regulaminu polski portal społecznościowy opuściło około 1 proc. użytkowników co przy 14 MILIONACH użytkowników Naszej-klasy nie budzi obaw właścicieli portalu. Podobno Nasza-klasa stała się częścią ich życia. Biedacy.

W maju Facebooka odwiedziło dokładnie 6.459.434 mieszkańców Polski, czyli prawie 850 tys. więcej niż w kwietniu. Naszą-klasę ciut ponad 12 milionów. Facebook pnie się coraz wyżej i jak użytkownicy dalej będą dąsać się na jego największego konkurenta to po nowym roku sytuacja na prowadzeniu może się zmienić.

W rankingu grup witryn i witryn niezgrupowanych według zasięgu miesięcznego, jak mądrze opisuje tabelę NetTrack Millward Brown SMG/KRC, Facebook zajmuje 11 miejsce w Polsce, tuż za Wikipedią.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “6,5 MILIONA użytkowników Facebooka w Polsce. Dużo?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *