Już kilkanaście dni Fejsik czeka na przyjęcie do grona znajomych Beaty Tadli. Skoro jednak dziennikarka telewizji informacyjnej TVN24 jeszcze nas nie przyjęła, postanowiliśmy nie zwlekać i zwrócić WASZĄ uwagę na profil http://www.facebook.com/people/… Beaty Tadli. Sprawdźcie, czy będziecie mieć więcej szczęścia.

Dziennikarka może poszczycić się na Facebooku 663 znajomymi, wśród których są tacy internetowi lanserzy jak Joanna Senyszyn, Marcin Meller czy Wojciech Olejniczak. Zdaje się, że pani redaktor nie akceptuje wszystkich jak leci (w przeciwieństwie do Natalii Lesz czy Mariny Łuczenko) tylko STARANNIE dobiera znajomych.

Co do galerii zdjęć Beaty Tadli to ta jest skromna. Cztery zdjęcia w galerii zdjęć profilowych w tym aż trzy czarno-białe i w dodatku kiepskiej jakości. I kilka doklejonych przez znajomego dziennikarki.

Za to na ścianie tony postów. Tadla domyślnie udostępnia fejsbukowiczom wpisy na swojej tablicy więc można sobie poczytać. Uściślijmy jeszcze tylko, że tony postów od znajomych. W czerwcu dziennikarka miała urodziny więc życzenia lały się na FB strumieniami.

Beata Tadla postanowiła za mocno nie lansować się na portalu. Ma swój profil, ma znajomych, jest TRENDY i JAZZY. Dziennikarstwo informacyjne zobowiązuje. Teraz zapolujemy na Kamila Durczoka i Tomasza Lisa. I Tadeusza Rydzyka.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Beata Tadla na Facebooku. Zapraszamy?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *