Wielu z nas ma problem z nadwagą. Jedni z tym walczą uprawiając jogging, inni zaś tylko o tym mówią. Z pomocą przyszła firma Caynax, która wprowadziła aplikację Aerobiczna 6 Weidera.

Aerobiczna szóstka to profesjonalny trening mięśni brzucha. Korzysta z niej wielu osobistych trenerów. Jednak taki trener dużo kosztuje, i nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić. Wtedy z pomocą przychodzi nam aplikacja.

Oczywiście sama apka nie wykona za nas codziennych ćwiczeń ale pomoże przejść przez cały trening, nie omijając żadnej partii. Rozpoczyna się banalnie prosto. Wybieramy pierwszy dzień treningu, a dalej prowadzi nas już sama aplikacja. Program wyświetla grafiki z modelem, który wykonuje ćwiczenia, a głos trenera odlicza nam ilość powtórzeń.

Pamiętajcie, że ćwiczenia są tylko częścią treningu, powinniście zadbać również o odpowiednią dietę. Fejsik od jutra zaczyna pracować nad swoim kaloryferem.

Aerobiczna 6tka Weidera jest jedną z najlepiej ocenianych sportowych aplikacji.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

3 Replies to “Aerobiczna 6tka Weidera. Jedna z najlepszych treningowych aplikacji!

  1. Hej jeśli chcesz dorobić Sobie w sieci jakieś 100zł miesięcznie to pisz na gg pod numer 5847915, wszystko wyjaśnię, to banalnie proste 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *