Benedyktyni z Tyńca krzewią wiarę na Facebooku. Zakonnicy założyli fan page, z którego można pobrać całą Biblię Tysiąclecia w wersji mp3. Ale to nie wszystko. Każdego dnia na stronie publikowane są komentarze liturgiczne. Katolicy powinni być zachwyceni.

Benedyktyński fan page dostępny jest tu: https://www.facebook.com/biblia…

“Na stronie Pismo Święte w wersji mp3 znajdziecie codzienny fragment z Pisma Świętego w formacie audio, co jakiś czas będą pojawiać się konferencje, wykłady i filmy na temat Pisma Świętego” – wyjaśniają na braciszkowie z Tyńca.

I dodają: “Biblię Tysiąclecia – Stary i Nowy Testament w wersji audio , które można słuchać wszędzie, w każdych okolicznościach. Istnieje możliwość ściągnięcia plików w formacie mp3 oraz wysłuchania ich w serwisie. To doskonale rozwiązanie dla zapracowanych, dla kierowców, wszystkich przemieszczających się komunikacją miejską, i wszystkich, którzy mają potrzebę wsłuchania się w Słowo Boże”.

Fan page polubiło już ponad 2700 użytkowników Facebooka. Aby ściągnąć Biblię w wersji audio trzeba dać “lajka”. Bez tego ani rusz.

Jak Wam się podoba pomysł tynieckich benedyktynów?

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

7 Replies to “Biblia w wersji mp3 na Facebooku

  1. Sami sobie kreca bat, jak ktos z otwartym umyslem raz przeczyta Biblie, to nie bedzie chcial miec wspolnego z “wierzacymi”. Ta chrzescijanska “wiara” rozpowszechnila sie tak mocno i szybko dlatego,ze nikt tak naprawde nie czytal Biblii i nie zastanawial sie nad jej wstecznoscia, sprzecznosciami, sianiem nienawisci, seksizmem, brutalnoscia itp. itd.

  2. 90% społeczeństwa nie czytało w zyciu Bibli. Ja to przeczytałam- matko to stek bzdur. Jak mozemy w to wierzyć. Jest w niej więcej nienawiści niz miłości. Dużo morderst, gwałtów, kazirodztwa. Dużo błędów. Wynika że 1 osoba ma 3 ojców. Na jednej stronie napisana taka wersja wydarzeń a na drugiej inna. Z bibli wykasowano 2 przykazania zabraniajace modlenia sie do posążków itp. A co innego robimy chodząć do Koscioła.

  3. to chyba źle czytaliście – bezmyślnie. Wszystko układa się w całość i jeśli braliście wszystko doslownie to się nie dziwię że tak wam wyszło jak wyszło.

  4. Do tępych – Biblię się nie “czyta” a analizuje by zrozumieć interpretację. Jeśli twierdzisz że to stek bzdur tzn. że masz IQ 2 punkty większe od małpy i dalej powinieneś oglądać tv, filmy, rozmawiać o robocie, przechwalać się głupotami, myśleć że jesteś kimś ważnym (chodź jesteś nikim) a w ostateczności zawsze możesz przeczytać Fakt chodź nie wiem czy gdyby nie obrazki cokolwiek byś zrozumiał! Banda Polaczków bez własnej myśli twórczej polegających na pieniążkach rodziców i imbecyliźmie dnia codziennego! Mam nadzieję że życie da wam tak w dupę że będziesz ślęczał na kolanach prosząc o pomoc! Jebany motłoch bez ambicji i zrozumienia dla tego co ważne!!! Tak bo jesteś jeden z 2gim nic nie wartą kupą tak nie istotną dla ludzkości!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *