Pamiętacie jeszcze śledztwo 24-letniego studenta z Austrii? Max Schrems, bo o nim mowa, w czerwcu br. zażądał od Facebooka kompletnego raportu o jego społecznościowych aktywnościach. Po otrzymaniu kopii danych Schrems ze zdziwieniem stwierdził, że portal Marka Zuckerberga przechowuje wszystkie, także skasowane, informacje.

Poirytowany odkryciem Max postanowił walczyć o prawa użytkowników Facebooka – założył organizację Europe v. Facebook i złożył doniesienie na portal Marka Zuckerberga. W Irlandii https://www.fejsik.pl/Zuckerberg… .

Jakie dane o 24-latku archiwizuje Facebook? Przekonajcie się na własne oczy. Nasze aktywności są tak samo skrupulatnie zapisywane. Włos się na głowie jeży?

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

7 Replies to “Co Facebook wie o Tobie? (WIDEO)

  1. Przecież to oczywiste – żadnego zaskoczenia… Ja rozumiem że niektórzy mogą sobie nie zdawać sprawy… ale ludzie którzy są chociaż średnio rozgarnięci w necie doskonale sobie zdają z tego sprawę. IMHO dramy nie ma.

  2. Gościu co FB nic o tobie nie wie… twoi znajomi wystarczajaco cie opisali. Jak raz wpadniesz w sieć to już z niej nie wyjdziesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *