Idolka tłumów Dorota Rabczewska znów lansuje się na Facebooku. Tym razem ciechanowska wokalistka zamieściła na swoim oficjalnym fan page’u zdjęcie plażowe. Bożyszcze opala się w zielonych fatałaszkach i jak kot wyciąga się na leżaku.

Komentarze fanów Dody są niezwykle odważne. Naszą redakcję najbardziej onieśmielił komentarz Artura, który bez skrupułów napisał pod plażowym kadrem: “Ruchałbym”. Szczerość godna podziwu. Idolka Artura nie dała się sprowokować i nie odpowiedziała na jego zaczepkę.

Odważnemu użytkownikowi Facebooka odpowiedziały zbulwersowana Marika: “jak slysze teksty RUCHALBYM to ….tragedia!!!!!!!bez ograniczen!!! i Anna: “ty byś nawet nie dotknął palcem…predzej byś sie zesrał niż byś co kolwiek do niej powiedział;] a co dopiero o “ruchaniu” zacytowanym przez ciebie;]”. Wyobraźnia fanów Dody nie zna granic. Ale jaki idol, taki miłośnik. Bez dwóch zdań.

Jedna z fanek Rabczewskiej postanowiła zadbać o zdrowie wokalistki: “Z tego co wiem nie powinno się opalać miejsca gdzie nie dawno robiło się tatuaż :)”. Prozdrowotny komentarz zamieścił także Arkadiusz: “Już opalasz nowy tattoo? Czy smarujesz jakimś specjalnym filtrem?”. Złudzeń nie pozostawiła za to Wiktoria: “robisz z siebie prostytutke krowo jedna”.

Niestety “królowa” nie odpowiedziała na żaden z inteligentnych i porywających komentarzy. Widocznie była zbyt zajęta wypoczywaniem w ciepełku. Ale lans jest.

Doda: https://www.facebook.com/offici…

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

27 Replies to “Doda w bikini, orgazm fanów (FOTO)

  1. doda cieszy sie ze ludzie piszą na jej temat,że nie ważne co piszą ważne,że piszą.Ale chyba juz wie o tym ze zawsze bedzie uchodzic za tempą dziewke,która jest na tyle zakompleksiona,że co chwile wymysla jakis kicz,żeby ktoś ją wreście zauważył.Nigdy bym nie chciała tak jak ona tworzyć swojego wizerunku jako totalnej idiotkiNo kto by chcial byc idiotą i czarną owcą?Na tym polega tez jej tempota,że ona sie potrafi cieszyc z tego,że jest głupia…:D

  2. Moja kobitka ma 99,9 lat i jakby się rozebrała to wtedy opryskane by były monitory a to to co ? kicha …….

  3. nie ma to jak lans na dupę… Cała jej postać jest żałosna, tylko w Polsce może “gwiazdować” ktoś pokroju Wisniewskiego, Dody czy joli rutowicz. Bo Polacy kochają szajs i kicz :/

  4. orgazm ale gadomuzgów,albo tych pokrojonych od PALI-kotków,co za bzdury puszczają w eter.Może opisali byście przebieg np.protestów rolników?lub za co kupiś leki,lub jak przeżyć od 01-20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *