Dorota Rabczewska dwoi się i troi, by przyciągnąć uwagę mediów. Na Facebooku ciechanowska Doda co jakiś czas zamieszcza nietuzinkowe foto licząc na to, że tabloidy się nim zachwycą. I ma rację, bo jej najnowsze “lodówkowe” zdjęcie zainspirowało nawet “Fakt”.

W środę artystka spotkała się z fanami w Jeleniej Górze. Doda podpisywała swoje płyty w jednym ze sklepów z artykułami RTV i AGD. Przy okazji spotkania gwiazda zrobiła sobie zdjęcie w gigantycznej lodówce. Po co? Trudno powiedzieć. Być może dostała zniżkę na rzeczoną chłodziarko-zamrażarkę.

“To ciężka praca… “wychodzić z lodówki” ;)” – taki opis pojawił się pod fotografią.

Oczywiście, że fani Dody są zdjęciem zachwyceni i pieją pod nim z zachwytu: “Heheh, a ja myślałam, że wnosić (gdzieś) lodówkę to ciężka praca, a z taką zawartością to bym chciała :D” – komentuje Agnieszka, “zimne nóżki 😛 ps. rajstopy tak – ale okulary – świetne!! :)” – pisze Jakub, chociaż zdarzają się też kpiarskie komentarze: “Dziewczyno, to nawet nie jest śmieszne. Zawsze Cię lubiłam i czekam, że nadal czymś mnie zaskoczysz. Zmień managera!” – irytuje się Anna.

Podobno lodówka została wystawiona na sprzedaż. Doda się na chłodziarko-zamrażarce podpisała.

To nie jedyne zdjęcie piosenkarki ze sprzętem gospodarstwa domowego. Na Facebooku znaleźliśmy też zdjęcie artystki przy pralkach automatycznych i małe foto obok kuchenki gazowej.

Czyżby miała zagrać w reklamówce sieci sklepów “nie dla idiotów”?

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

17 Replies to “Doda wyszła z lodówki na Fejsie

  1. Doda to pustak…, nie wiem co was tak jara dzisiejsza młodzież, jak jakaś piosenkarka pokaże cycki, gołą d**ę w miniówie, a utwory robione są o kant d**ę…

  2. Jest ladna, dobrze spiewa. I po co robic z siebie cos takiego? Nie trzeba. Podobnie jak Madonna (tez dobrze spiewa) nie musi robic z siebie cudactwa zeby zaistniec.

  3. Doda ,czy ty masz dobrze w głowie poukładane ,bo ja myślę że nie,robisz wsztstko,by zwrócić na siebie uwagę,ale jesteś nienormalna ,psychiatra czeka,wal do niego ,bo całkiem zgłupiejesz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *