O tym, że Brytyjczycy mają kompletnego świra na punkcie Facebooka, pisaliśmy już wielokrotnie. Na Wyspach jest ponad 30 milionów użytkowników najpopularniejszego serwisu społecznościowego, czyli połowa wszystkich mieszkańców Wielkiej Brytanii. I coraz więcej z nich zarywa noce, żeby sprawdzić, co się dzieje w wirtualnym tłumie.

Z badań przeprowadzonych na Wyspach wynika, że jeden na czterech użytkowników Facebooka budzi się w związku z aktywnością znajomych na FB. Powiadomienia są wysyłane na ich smartfony. Ale to jeszcze nic. Globalnie 30 milionów społecznościowych maniaków z Wysp Brytyjskich w ciągu roku poświęca 7 dni snu na rzecz facebookowej aktywności w łóżku, co w przeliczeniu na jednego użytkownika daje 21 minut dziennie.

To prawdziwy nałóg; z Facebookiem wygrywa tylko nawyk włączania telewizora i odpalania filmów na DVD. 20 proc. respondentów przyznało, że zamiast ucałować partnera na dobranoc woli przed snem sprawdzić wszystkie serwisy społecznościowe!

I nic dziwnego, że coraz więcej osób kłóci się wieczorami z powodu Facebooka. Partner, dla którego społecznościowa aktywność jest ważniejsza od seksu, to prawdziwy nałogowiec. Wszelkie granice przekroczyli na tym polu mieszkańcy USA – w Ameryce aż 11 procent użytkowników portali społecznościowych przerywa miłosne igraszki żeby sprawdzić, co w sieci piszczy https://www.fejsik.pl/Czy-Facebo… .

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

7 Replies to “Facebook lepszy od namiętności! Paranoja?

  1. głupota ! przestańmy wychodzić z domu wygińmy jak dinozaury i plujmy sobie w twarz za to że tyle rzeczy nas omija !!!!!

  2. mam dziewczyne, przestałem palić, nie wiele piję, nie mam konta na FB i skasuje chyba konto NK… jestem nienormalny???? a może dorosłem???? kto mi powie????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *