Właśnie w ”Czarny piątek” rozpoczyna się sezon przedświątecznych zakupów. Wszystkie firmy przygotowują ekstremalne zniżki na wszystkie produkty. Co raz więcej firm z Polski bierze w tym udział.

Wczoraj jedli indyka, dzisiaj robią zakupy po świetnych cenach obniżonych przez producentów. Tak rozpoczęcie sezonu przedświątecznych zakupów świętują Amerykanie. Ten zwyczaj jest już obecny na całym globie. Nawet w Polsce, większe firmy starają się przyciągnąć klientów sporymi zniżkami. Jednym z pierwszych jest Apple, który w tym roku zrobił po raz pierwszy ”Jednodniowy festiwal zakupów”.

Amerykanie czekają cały rok na ten dzień, od wczesnych godzin rannych okupują sklepy, najczęściej z elektroniką. Nie dość, że mogą kupić sprzęt po świetnych cenach to często otrzymują karty upominkowe, wszystko żeby tylko wrócili i zrobili zakupy. We wszystkim pomaga im strona internetowa oraz profil na Facebooku, który ma prawie 1,5 miliona użytkowników. Koniecznie sprawdźcie na jakie rabaty mogą liczyć Jankesi. Jest siła w rabatach!

Korzystacie z takich promocji? Czy powinniśmy mieć swój Black Friday?

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *