Kultowy napój z “tamtych lat” powrócił w doskonałym stylu – podobno świetnie się sprzedaje i będzie jeszcze lepszy. Dzięki specjalnej aplikacji na Facebooku każdy frugowicz ma szansę tchnąć w ulubiony napój nowego ducha i przy okazji wygrać nagrody.

Zabawa dostępna jest na fan page’u kolorowego napoju http://www.facebook.com/frugowr… w zakładce ‘Jakie FRUGO?’ – https://apps.facebook.com/jakie… .

O co chodzi? Trzeba odpowiedzieć na cztery pytania – trzy testowe i jedno otwarte. Pytania nie są tendencyjne, chociaż przez niektórych mogą być uznane za… abstrakcyjne i infantylne. Najważniejsze pytanie brzmi: “Jak nazwiesz swoje Frugo”? I tu trzeba wykazać się nie lada kreatywnością – wymyślić nazwę napoju a odpowiedź inteligentnie uzasadnić.

Trzy najlepsze, zdaniem jury, odpowiedzi zostaną nagrodzone iPodami i białym Frugo. Konkurs potrwa do 29 września.

No to Fru..

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

17 Replies to “Frugo szuka inspiracji na Facebooku

  1. Kolego wyżej… Większość “ważnych” rzeczy w tej chwili jest na FB, bo FB jest modny. Jak chcesz się sprzedać, to trafiasz do jak największej liczby odbiorców, proste. Jak dotąd nie widziałem żadnej reklamy Frugo, bo Facebook robi za całą kampanie. a nawet konta na nim nie mam. A co do tematu, świetnie, niech wrócą wszystkie smaki, a może nawet coś nowego wymyślą. Jestem za.

  2. Ej, ale odkąd powróciło frugo nie piłem białego… a to było moje ulubione frugo… wie ktoś może, gdzie to kupić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *