Historyczny dzień na Facebooku. Już ponad pół miliona osób lubi fan page Allegro. To pierwsza polska strona firmowa w największym serwisie społecznościowym świata, która przekroczyła pół miliona użytkowników.

Allegro https://www.facebook.com/allegr… jest jedną z najszybciej rozwijających się stron firmowych na Facebooku. System Napoleon (www.catnapoleon.com) przeanalizował tempo wzrostu w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Dopiero 14 kwietnia strona przekroczyła liczbę 100 tys. fanów. Po niespełna 3 tygodniach już 200 tys. osób subskrybowało oferty serwisu aukcyjnego. W czerwcu Allegro miało już 300 tys. użytkowników, 400 tys. w sierpniu.

Tylko we wrześniu fan page największej platformy e-aukcyjnej w Polsce powiększył się o 51 tys. osób. 3 października liczba fanów przekroczyła magiczną granicę 500 tys. fanów.
Grupa Allegro bardzo intensywnie rozwija też inne fan page. Drugim co do wielkości w portfolio firmy jest Citeam https://www.facebook.com/Citeam… .

Niemal każda duża strona w sieci należąca do Allegro ma swoje odbicie w mediach społecznościowych. Wciąż najbardziej popularne w naszym kraju są jednak strony rozrywkowe. Na milionowego fana czekają Demotywatory https://www.facebook.com/demoty… .

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *