Administratorzy Facebooka także przygotowują się do ślubu księcia Williama z Kate Middleton Szperacze z Palo Alto skasowali konto młodej Amerykanki, która nazywa się tak samo, jak przyszła członkini brytyjskiej rodziny królewskiej. To druga Kate Middleton wyrzucona przez pomyłkę z Facebooka.

Już w styczniu donosiliśmy o podobnej wpadce społecznościowego giganta. Facebook pozbył się wtedy 29-letniej Brytyjki… Kate Middleton. Dziewczyna w ogóle nie przypominała przyszłej księżniczki https://www.fejsik.pl/Kate-Middl… .

Tym razem facebookowa sprawiedliwość dosięgła mieszkankę Concord w stanie Massachusetts (USA). – Dostałam wiadomość o dezaktywacji mojego profilu z powodu podszywania się pod inną osobę – mówi zbanowana Kate Middleton ze Stanów Zjednoczonych. – Kim oni są, aby twierdzić, że nie jestem Kate Middleton? – pyta retorycznie Amerykanka.

“Fałszywa” przyszła księżniczka jest zapaloną motocyklistką i z wyglądu nie przypomina tej “prawdziwej”. Jej znajomi z pracy informowali czasem odbierając telefony, że są osobistymi asystentami narzeczonej księcia Williama, ale to był tylko żart. Widocznie administratorom Facebooka brakuje poczucia humoru. Pech.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

3 Replies to “Jeszcze jedna Kate Middleton wykopana z Facebooka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *