Firma iSource, wyłączny dystrybutor produktów Apple w Polsce zorganizowała na Fejsie rekrutację na iStudenta. Wygrany ma szansę zgarnąć wiele markowych produktów od Apple’a. Procedura jest banalnie prosta! Ograniczeniem jest tylko Wasza kreatywność.

Wystarczy wejść na stronę facebook.com/iStudent, kliknąć w zakładkę Rekrutacja (TUTAJ: http://apps.facebook.com/istude… a następnie, postępując zgodnie z instrukcjami, wprowadzić swoje CV i… czekać na zaproszenie do aplikacji Assesment Center.

Od 27 października przez 15 dni aplikacja będzie publikować zadania sprawdzające wiedzę z zakresu Jobbsologii i umiejętności kandydatów. Czas rozwiązania – 5 minut. Za natychmiastowe odpowiedzi przyznawane są dodatkowe punkty.

Kandydaci z największą liczbą punktów przejdą do ostatniego etapu konkursu, w którym ich głównym zadaniem będzie przekonanie jury, że to właśnie oni są wymarzonymi iStudentami. UWAGA: honorowym przewodniczącym jury jest sam Steve Wozniak! W skład wchodzą też: Dominik Łada (iMagazine), Malwina Kośka (iSource), a także Michał Juda i Jan Stasz (agencja interaktywna Filemon&Bauncis).

Zwycięzca konkursu otrzyma tytuł najlepszego iStudenta oraz niezły sprzęcior – MacBooka Pro i iPoda nano! Za drugie miejsce przewidziano nagrodę w postaci iPoda touch, a za trzecie – iPoda nano.

Do dzieła, Applemaniacy!

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Jobs rekrutuje iStudentów. Na Fejsie!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *