W czerwcu FB zawojował Stany Zjednoczone. W minionym miesiącu portal odwiedziło 141 MILIONÓW unikalnych użytkowników z USA. To o 11 milionów więcej niż w maju. I nie ma to związku z przyrostem naturalnym.

Jeśli porównać statystyki Facebooka rok do roku, to Zuckerberg i s-ka podwoili wyniki portalu. W Stanach Zjednoczonych w czerwcu 2009 roku FB odwiedziło 77 milionów unikalnych użytkowników. Wykresy Twittera i MySpace’a od ubiegłego roku pozostały płaskie jak deska.

Najnowsze wyniki ruchu na stronie stawiają Facebooka tuż za Google. Wyszukiwarkowy gigant zaliczył w maju 179 milionów użytkowników. Albo oni zaliczyli Google. Jak kto woli. Dystans Facebooka do głównego konkurenta w Stanach systematycznie się zmniejsza.

Amerykańscy eksperci podkreślają jednak, że ruch na FB może zacząć… maleć. Nastolatkowie zaczynają być zmęczeni portalem. No i niebawem premiera filmu https://www.fejsik.pl/Tworca-Fac… THE SOCIAL NETWORK, więc w październiku zamiast przed komputerem młodzi Amerykanie popędzą do kin.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Koniec Twittera i MySpace?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *