Rozszalał się nam Emil Wedel na Facebooku. A raczej firma Cadbury Wedel, która z panem Emilem, oprócz nazwy, niewiele ma wspólnego. Otóż na czekoladowej fanstronie naprawdę czekoladowe konkursy.

Fanpejdż E.Wedel http://www.facebook.com/czekola… kusi od samego początku. Najpierw zdjęciem profilowym z seksowną wręcz kostką czekolady, później liczbą znajomych a jeszcze później wystrzałowymi konkursami. Można się obłowić i później nie pracować przez co najmniej pół roku. Albo kupić zestaw wiertarek udarowych i dobry młot pneumatyczny.

Na fanpejdżu trwa obecnie fotograficzna potyczka “Wakacyjne Przyjemności” http://www.facebook.com/czekola… . Przyjemności to takie, że można wygrać trzy ramki do zdjęć o wartości 59 złotych każda. Jak? Należy umieścić na ścianie strony fanowskiej fotografię zgodną z tematem tygodnia, który jest umieszczany na tablicy. Zwycięzców wyłoni jury.

Ale to jeszcze nic. Elektryzujący jest konkurs “Spełnij Swoje Marzenia i wygraj 100 tysięcy złotych”. To już jest loteria ale nagroda pieniężna jest prawdziwa. Szczegóły znajdziecie tu http://www.facebook.com/czekola… . Konkurs kończy się w lutym 2011 roku. Smacznego!

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Konkursy Wedla. Od 59 złotych do 100 tysięcy”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *