Kolejny pedofilski skandal na portalu Marka Zuckerberga. Wielebny z Berlina prowadził na Facebooku intymne rozmowy z 13-letnim chłopcem. Rozprawa księdza, który został już zawieszony w pełnieniu obowiązków kapłana, będzie kontynuowana 15 września.

Wielebny Michael Miller, bo tak nazywa się oskarżony, początkowo pytał 13-latka o jego preferencje seksualne. Następnie duchowny opowiadał chłopcu o swoich skłonnościach biseksualnych i nakłaniał dziecko do odbycia stosunku oralnego. Rozmowy toczyły się na facebookowym czacie.

Duchownemu postawiono pięć zarzutów związanych z molestowaniem nieletniego. Miller przyznał się do zarzucanych mu czynów. Śledczy zabezpieczyli telefon komórkowy i komputery wielebnego. Na całe szczęście ksiądz nigdy nie spotkał się ze swoją ofiarą.

Jak policja wpadła na trop pedofila w sutannie? Funkcjonariuszy powiadomiła zaniepokojona matka 13-letniego chłopca.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy przypadek duchownego zamieszanego w skandal pedofilski na Facebooku. W lipcu br. na karę 17,5 lat więzienia za rozpowszechnianie pedofilskiego porno na portalu społecznościowym został skazany 62-letni Jerry Cannon, były pastor Kościoła Domu Bożego z miejscowości Dry Ridge (Kentucky, USA) https://www.fejsik.pl/Wiezienie-… .

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

28 Replies to “Ksiądz proponował seks oralny na Facebooku

  1. Dlaczego Watykan nie wyposaża ksiezy w wibratory, albo sztuczne pochwy? Obok egzemplarza Biblii byłoby to na prawde pomocne ksiedzu narzędzie pracy.

  2. Ten ksiądz to miał powołanie pedofilskie a nie kapłańskie,celibat więcej złego robi niż naśladuje życie Jezusa na Ziemi.

  3. Kościół katolicki to instytucja wynaturzeniowa,już po ich wymowie można stwierdzić że,to kasta zboczonych ludzi.

  4. Średniowiecze dla klechów się jeszcze nie skończyło a nauki Jezusa są tak wypaczone przez nich że,odstręcza chodzić do kościoła i słuchać ich kazań.

  5. Nie zniosą celibatu bo to za drogo kosztuje im i tak chodzi tylko o kase, burdele i wikarzy są tańsi. Tylko czemu oni są bezkarni przykład Peca z poznania

  6. Śmieszne jest to, że artykuł traktuje o sytuacji w Niemczech, a większość komentarzy odnosi się do sytuacji w Polsce… Kościół protestancki odłączył się od rzymskokatolickiego w XVI w. i przypisywanie jego grzechów innym to czyste pomówienie!

  7. hmmm panstwo w panstwie! najwieksza firma w Polsce, i to ze specjalnymi prawami – nie musi placic podatkow. malo tego: jeszcze sadzi sie o majatki! ludzie sypia kasa, nie mala, i mysla ze do nieba pojda! za duzo kasy maja i poje&&&&alo sie w duuuuuupach…!!!!!

  8. Nie chodzi tu czy ksiadz czy pastor Chodzi o to co ludzie z religia zwiazani czynia Normalnym zachowaniem czlowieka jest pociag do drugiej sosoby Oni musza kazdego dnia walczyc z ta ochota i nie jeden ta walke przegrywa zal mi z tak to jest rozwiazan

  9. Bez obaw, jak Palikot wejdzie do SEJMU to ukróci podobne praktyki wśród bezkarnych pedofilów w czarnych sutannach. Obecnie wszyscy się boja ich o cokolwiek oskarżać a co tu mówić o skazywaniu ich za ich czyny. Proszę wrzucić w GOOGLE hasło “Grzech w sutannie” i samemu zobaczyć ilu złapano pedofilów w sutannie, a ilu jeszcze praktykuje pedofilie i nie zostało złapanych? To wie tylko papież w Watykanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *