Cyberoszuści znów nabierają użytkowników, którzy chcą sprawdzić, kto oglądał ich profil na Facebooku. Wszystko dzięki aplikacji Facebook Profile Viewer.

Facebook Profile Viewer to nic innego, jak sprytne oszustwo. Na Facebooku nie ma bowiem żadnej możliwości sprawdzenia, kto odwiedzał nasz profil. Nie ma i nigdy nie było. A wszyscy, którzy twierdzą inaczej, powinni udać się po rozum do głowy.

Appka kusi tymi słowami:

“New Update from facebook. Now you can check who visited your profile. check here ——–>>>FAŒBOOK PROFILE VIEWER ®<<<<——
Who Watching your Profile ?”

Bezmyślny nabierze się w kilka sekund. Screeny poniżej.

Podczas instalacji złodziejska aplikacja żąda całkowitego dostępu do profilu naiwnego użytkownika – dostępu do informacji podstawowych, zdjęć statusów, nadto publikowania postów w jego imieniu. Po co? Żeby spamować i wciągać do kantu innych facebookowiczów.

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że Facebook Profile Viewer spełnia swoje zadanie i rzeczywiście raportuje o tym, kto odwiedzał dany profil. A w międzyczasie śmieci na Tablicach.

Jak pozbyć się aplikacji? Wystarczy przeklikać się w następujące miejsca:

Ustawienia prywatności ===> Reklamy, aplikacje i witryny ===> Edytuj ustawienia i krzyżykiem pogrzebać Facebook Profile Viewer.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

22 Replies to “Kto odwiedzał Twój profil? Chcesz wiedzieć?

 1. Za robotę się bierzcie a nie za facebooki. Przefejsbukujecie sobie życie i tyle po Was zostanie.

 2. Tylko durnie mają profile na żydowskim portalu! A jak wiadomo żydowski wywiad jest najlepszy. A wy głupcy sami się wystawiacie na inwigilację!

 3. “Gość A po cholerę się instalowac…” i “Anty Tylko durnie mają profile” .A wiecie że telefony komórkowe,kąta w bankach i wszystkie dane jakie kiedykolwiek podawaliście choćby rejestrując samochód są już dawno zinwigilowane.A…i powinniście jeszcze się wymeldować z mieszkań i zamieszkać w lesie.

 4. śmieszne jest to że wszyscy tak bronią się zawsze i wszędzie ustawą o ochronie danych osobowych a co robicie na facebook’u na NK i innym g… udostępniacie o sobie mnóstwo informacji więc zastanówcie się na ile tego rozumku macie 🙂

 5. haha czyi ja jestem bezmyślna XD. ale to dziwne, że jak próbowałam to zainstalować, to pisało, że w moim kraju sie tego nie da ustawić O_O f*ck it. dobrze wiedzieć że nie było nigdy i nie ma możliwości dowiedzenia sie kto był na moim profilu. ale za to jest super aplikacja ‘Kto gapił się na twoje fotki’ super jest 😀

 6. Cieszę się,że wywiad Izraelski i amerykański interesuje się moją osobą przy pomocy super szybkich komputerów.Pewnie jestem nr 1 ich zainteresowań.A ten idiota co napisał komentarz powyżej jest nr 2 i tak znaleźliśmy się obok siebie fantasta ze spiskową teorią dziejów na pewno PISuar i zwykły realista

 7. zal mi idiotow ktorzy nie maja wlasnego zycia tylko nabijaja zydowska kabze sprzedajac swoje dane osobowe i nietylko

 8. sam facebook jest jednym zlodziejskim kantem.Google w ogole tez zaczelo szpiegowac internautow.Przypomnijcie sobie jakich informacji zadaja w zwiazku ze skrzynka pocztowa.Ja polikwidowalem wszystkie swoje konta w tym portalu.Facebook nigdy mnie nie pociagal i wiem ze mialem racje.

 9. Co prawda to nie ja napisalem tekst o ktory pisze ta osoba:”Gość Cieszę się,że wywiad Izraelski i amerykański interesuje się moją osobą przy pomocy super szybkich komputerów.Pewnie jestem nr 1 ich zainteresowań.A ten idiota co napisa”…,ale powiem ci jedno-kolego-jestes super naiwny.Facebook slyzy do sledzenia ludzi i kazdy w miare inteligentny czlowiek to wie.

 10. Gość “Gość A po cholerę się instalowac…” i “Anty Tylko durnie mają profile” .A wiecie że telefony komórkowe,kąta w bankach i wszystkie dane jakie kiedykolwiek podawaliście choćby rejestrując samochód są już dawno zinwigilowane.A…i powinniście jeszcze się wymeldować z mieszkań i zamieszkać w lesie.A…i jeszcze korzystac z pomocy tego samego lekarza od glowy z ktorego ja korzystam.

 11. Nie mam profilu na FaceBook’u i nie mam zamiaru mieć. Kiedy dostaję zaproszenia – odrzucam je. Może służby wywiadowcze inwigilują dane użytkowników, ale mnie to nie obchodzi. Nie chcę być na FaceBook’u, bo nie chcę, by osoby postronne wiedziały o mnie zbyt dużo. Nie wszyscy są ludźmi dobrze życzącymi innym. Mówienie o sobie, włącznie z intymnymi szczegółami, zdradzanie swoich relacji z innymi ludźmi, to rodzaj ekshibicjonizmu, który czasem może zaszkodzić. Np. po rozmowach można ocenić status materialny rozmówców – świetna informacja dla złodziei. Marketingowcy też mają swoje używanie. Mnie spamu ofertowego już teraz wystarcza. Nie chcę mieć go więcej.

 12. wchodze w źródło strony, wpisuje ten “orderedfriends” i pokazuje mi, że w całym źródle strony nie ma wogóle takiego słowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *