Leonard Albert Kravitz coraz śmielej poczyna sobie na najpopularniejszym serwisie społecznościowym. Lenny’emu udało się już przyciągnąć grubo ponad 2 miliony fanów. Zapraszamy do fanklubu znakomitego kompozytora, gitarzysty, wokalisty, perkusisty, basisty i producenta. Ciekawe, kiedy Lenny zacznie wymiatać na harfie. Ale to pewnie tylko kwestia czasu.

Fanpejdż Lenny’ego Kravitza znajdziecie tu: http://www.facebook.com/lennykr… . Na stronie przede wszystkim zatrważająca liczba fotografii. Znajdziecie tu ponad tysiąc zdjęć – począwszy od studia nagrań, a na wielkich koncertach skończywszy. Jest na co popatrzeć i chwała tym wszystkim, którym udało się obejrzeć wszystkie foty.

Tablica Lenny’ego także tętni życiem. Regularnie pojawiają się na niej linki do ciekawych informacji o muzyku, co jakiś czas administrator wrzuci ciekawy film z udziałem rockmana. I to nie tylko z koncertowych szaleństw, lecz również zupełnie prywatne nagrania. Nie liczcie jednak na sesje łóżkowe. Chociaż kilka zdjęć w łóżku także znajdziecie!

Dobrze jest rozpocząć dzień od numeru “Are You Gonna Go My Way”. Pobudza lepiej od kawy! Polubicie?

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

2 Replies to “Lenny Kravitz na Facebooku – już polubiłeś?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *