Na Facebooku trwa walka o polską siedzibę… Facebooka. Dopiero co informowaliśmy Was o tym, że o rzeczoną siedzibę walczy Wrocław, a już mamy kolejny donos. Podobno portal Marka Zuckerberga z miasta Łodzi pochodzi i tam powinien otworzyć polskie biuro – tak przynajmniej twierdzą niektórzy łodzianie.

“Zbieramy jak największą ilość fanów, aby Facebook otworzył oddział w naszym pięknym mieście – Łodzi” – informują na stronie “FB – wybiera Łódź” https://www.facebook.com/wybier… organizatorzy akcji.

Inicjatywę polubiło już ponad 450 użytkowników Facebooka, jednak aby wygrać wirtualną wojnę z Wrocławiem Łódź musi bardziej się postarać – stolicę Dolnego Śląska poparło już ponad 2 tys. osób https://www.facebook.com/studiu… . “Słuchajcie, musimy szybciej zacząć działać, profil Wrocławia ma ponad 2 tys fanów – działają szybciej i prężniej, my łodzianie też chyba potrafimy?” – pytają retorycznie sprawcy zamieszania.

Nie wiadomo, czy facebookowe wojny mają jakikolwiek sens. Trudno się bowiem spodziewać, by wybierając polską stolicę Facebooka Mark Zuckerberg kierował się tylko “lajkami”.

W którym polskim mieście Facebook powinien otworzyć biuro? Oceńcie. Przy wyborze nie kierujcie się tylko lokalnym patriotyzmem.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

3 Replies to “Łódź walczy o siedzibę Facebooka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *