Firma Bram Serwis działa na kołobrzeskim rynku od 20 lat. Świadczy ona usługi w zakresie montażu, a także serwisowania bram najpopularniejszych producentów. Naprawy bram obejmują serwis gwarancyjny, jak również po zakończeniu gwarancji.

Serwis bram garażowych i nie tylko

Możliwość serwisowania i naprawy bram garażowych oraz różnego rodzaju bram przemysłowych pomaga minimalizować koszty, a przy tym zachować ich pełną sprawność. Wśród serwisowanych modeli bram przemysłowych można wskazać:

  • bramy roletowe,
  • bramy segmentowe,
  • bramy harmonijkowe,
  • bramy podwieszane,
  • bramy przesuwne.

Wszelkie rodzaje bram, zarówno garażowych, jak i przemysłowych, poddawane są szczegółowej analizie ich stanu, a następnie naprawiane. Wszelkie działania są uzgadniane z klientem dla zapewnienia jego maksymalnej satysfakcji.

Naprawa bram obejmuje zarówno serwis w ramach gwarancji, jak i pogwarancyjny. To pozwala na znaczną oszczędność pieniędzy po stronie klienta: koszty naprawy lub serwisu bram są zdecydowanie niższe od ceny nowej bramy.

Odpowiednie działanie bram, zarówno przydomowych w garażach, jak i przemysłowych przy zakładach produkcyjnych lub innego rodzaju halach jest niezbędne dla zachowania maksymalnego bezpieczeństwa. Sprawna brama chroni między innymi przed włamaniami, ale również zapewnia ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, jak silny wiatr. Dlatego ważne jest odpowiedni wybór bram do naszych zapotrzebwoań prywatnych bądź zawodowych.

Szybkie działanie i wysoka jakość usług

Naprawa bram jest wykonywana w najszybszym możliwym terminie dla zapewnienia nie tylko zadowolenia klienta, ale również jego bezpieczeństwa. Oprócz samych bram, naprawy obejmują również napędy do bram i inne elementy, które mogą ulec uszkodzeniu.

Przeglądy wykonywane co jakiś czas są niezbędne dla zapewnienia odpowiedniego działania bramy. Zdecydowanie taniej jest zapobiegać uszkodzeniom niż je naprawiać, z tego względu zalecane jest cykliczne sprawdzanie stanu technicznego posiadanych bram.

Wykwalifikowani pracownicy

Naprawy, a także serwis bram garażowych http://www.bram-serwis.pl/pl/ i elementów z nią powiązanych prowadzone są przez w pełni wykwalifikowany personel. Dzięki częstym szkoleniom i dostępowi do innowacyjnych rozwiązań technologicznych, usługa jest wykonywana na najwyższym poziomie.

Pracownicy firmy przechodzą szkolenia, a także zapewnia im się optymalne warunki pracy, które umożliwiają świadczenie wysokiej jakości usług księgowych. Dzięki doskonale zorganizowanemu grafikowi, naprawy bram są wykonywane terminowo. Firma ma świadomość, że sprawna brama jest kwestią najwyższej wagi zarówno w firmach, jak i prywatnych domach.

Czytaj też: Jaka powinna być odpowiednia brama garażowa?