Kiedy już (albo w ogóle) nie ma kasy na reklamówki telewizyjne i radiowe, a elektorat topnieje w szybkim tempie, warto sięgnąć po Facebooka. Wystarczy przecież skrobnąć na wallu coś kontrowersyjnego, a media już o tym doniosą.

Tak zrobili aktywiści z Ruchu Poparcia Palikota (RPP), którzy na swoim fanpejdżu kpią z Jarosława Kaczyńskiego. Więc donosimy o tym, co napisali na Tablicy:

“Jarosław Kaczyński zwołał na dziś konferencję STOP BENZYNIE PO 6 ZŁ! Przecież ten człowiek nigdy nie trzymał rękojeści dystrybutora w ręce! Nie ma prawa jazdy,samochodu. Całe życie na państwowym wikcie samochodowym. Jarku, przestań pieprzyć, zrób prawo jazdy! Kup samochód!” – czytamy na stronie fanowskiej https://www.facebook.com/Nowocz… miłośników eksposła Platformy Obywatelskiej i przyjaciela Piotra Tymochowicza. Same autorytety.

Oczywiście “lajkerom” Palikota wpis się spodobał i ponad stu z nich dorzuciło pod spodem swoje komentarze. Oto niektóre mądrości (pisownia oryginalna):

– “najlepiej się mądrować pewnie, “on” nigdy PRAWA JAZDY nie zrobi za wysokie progi na kacze nogi!” – pisze odważnie Asia;

– “Jarkowi auto nie potrzebne… on ma swojego kota… i będzie z nim robił co tylko zechce:) i podobno trzymał już komuś “rękojeść”:) – komentuje bez błędów ortograficznych Jakub;

– “Brawo Janusz ,niech nie robi (albo niech robi)z siebie większego idioty..” – wali bez ogródek Lech.

Dobry sposób na kampanię wyborczą? Zresztą cały fanpejdż RPP oblepiony jest tandetnymi rysunkami-karykaturami przeciwników politycznych Janusza Palikota. Prawdziwy z niego satyr. Społecznościowy.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

6 Replies to “Ruch Poparcia Palikota na FB: “Jarku, przestań pie*rzyć”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *