Fajna akcja promocyjna prowadzona z myślą o maturzystach. W tym konkursie każdy z Was może wygrać kupon rabatowy na zakup czerwonych majtek. Nagrody nie powalają, ale brawa dla organizatorów za kreatywność.

Bieliźniarski szał Ściągnij majtki na maturę znajdziecie tu: http://apps.facebook.com/answea… . Zadanie jest proste – należy wirtualnie ściągnąć majtki jednemu z facebookowych znajomych: “Ściągaj śmiało! Podaruj je każdemu kto zdaje, zda lub zdał maturę!” – zachęcają organizatorzy. Dla wszystkich ściągających gwarantowany 20-proc. rabat na zakupy.

Jest jeden haczyk. Aby otrzymać swoje szczęśliwe czerwone majtki, należy dokonać zakupu w sklepie organizatora z wykorzystaniem kodu rabatowego, który jest natychmiast generowany. Na szczęście bielizna jest wysyłana bezpłatnie w ciągu 24 godzin.

I poza konkursem: Maturzyści, trzymamy za Was kciuki!

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

22 Replies to “Ściągnij majtki na Facebooku!

  1. Ciekawe co jeszcze wymyślą szpece od marketingu??? Może teraz będzie hasło: “”Załóż majtki tył d o przodu” albo “Wywróć majtki do góry nogami” :-))()

  2. Moim zdaniem cala akcja jak i tytuł sa rewelacyjne – zwracają uwagę , są kreatywne i z polotem. tak trzymac!

  3. ja ci mogę dać tym pasem ale PO dupsku. A dla maturzystów oczywiście polecane pójście na egzamin BEZ MAJTEK. To lepsze niż trzymanie kciuka przez mamę.

  4. Dwie wróżki przepowiedziały mi datę mojej śmierci. Postanowiłam to sprawdzić na stronie Potwierdziło się! Wierzyć w to?

  5. Witam, Ja ostatnio zrobiłam sobie test na tej właśnie stronie htt://poznajdate.com i wiecie co,nie wiem co myśleć? Ponoć za kilka lat w konkretnie określonym dniu opuszczę ten materialny świat ! Dobra strona tego jest taka ,że zmusiło mnie to do zastanowienia się nad swoim obecnym życiem bardzo gruntownie i postanowiłam je zmienić !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *