Po latach wynajmu apartamentów i domów Mark Zuckerberg postanowił zainwestować we własne gniazdko. Serwis SiliconValley.com donosi, że młody miliarder kupuje w kalifornijskim Palo Alto dom, oddalony o 10 minut jazdy samochodem od siedziby głównej Facebooka.

Posiadłość jest położona w najbogatszej części Palo Alto, zatopiona w zieleni i ma powierzchnię 5 tys. metrów kwadratowych. Na terenie rezydencji Zuckerberga znajduje się basen z morską wodą, a w samym domu jest aż pięć sypialni.

Media nie publikują zdjęć nowej nieruchomości młodego miliardera. Powód? Dbałość o prywatność byłych i obecnych mieszkańców luksusowej posiadłości.

Prawdopodobnie Mark Zuckerberg zamieszka w nowym domu z dziewczyną Priscillą Chan i psem o wdzięcznym imieniu Bestia (z ang. – Beast).

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

30 Replies to “Szef Facebooka kupuje dom za 7 milionów dolarów

  1. On brzydki i ona brzydka. Nie dbają o ubiór. Ludzie zawsze dobierają się podobni pod względem charakterów. A bujdy o przyciąganiu się przeciwieństw można włożyć między bajki dla gimnazjalistek. Pasują do siebie, gdyż oboje nie są tak zwanymi “pięknymi i dobrze ubranymi”

  2. głód na ziemi a ten se kupuje dom za 7mln nie dość że wygląda jak śmieciarz to jeszcze płacą mu za takie gówno jak facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *