Nie każdy wie, że toalety przenośne są różne. Wbrew temu, co mogą myśleć osoby, które nigdy nie wynajmowały toalety przenośnej, są one dostępne w różnych modelach i wariantach. Przyjrzymy się im bliżej i sprawdźmy, jak wyglądają najciekawsze i najbardziej praktyczne udogodnienia w toaletach.

Duże lustro

Ciekawym udogodnieniem jest lustro, w które może być wyposażona toaleta przenośnahttps://wcserwis.pl/produkty/toalety/ . Dzięki niemu toaleta jest prawie tak samo praktyczna jak zwyczajna toaleta w domu. W lustrze można się przejrzeć, poprawić fryzurę i sprawdzić swój wygląd. Co ważne, lustro powiększa optycznie przestrzeń. Pozwala ono na oszukanie wzorku i sprawienie wrażenia, że toaleta wydaje się większa. To z kolei wpływa na jej odbiór przez osoby korzystające z niej. Lustro w toalecie przenośnej jest lekkie, dzięki czemu doskonale nadaje się do transportu.

Z umywalką

Umywalka z dostępem do wody i dozownik mydła to bardzo ważne udogodnienie, które powinno znaleźć się w każdej toalecie. Dzięki niej możliwe jest:

  • zachowanie higieny,
  • mycie rąk, twarzy, a nawet zębów,
  • budowanie poczucia bezpieczeństwa sanitarnego,
  • zmniejszenie ryzyka zachorowania na choroby związane z brakiem higieny,
  • większy komfort użytkowania z toalety.

Warto wiedzieć, że użytkownicy toalet przenośnych za największą niedogodność korzystania z niej podaje brak możliwości zachowania podstawowych zasad higieny. Wyposażenie toalety w umywalkę załatwia w pełni ten problem. Po załatwieniu potrzeby fizjologicznej można umyć ręce i funkcjonować bez tzw. poczucia brudnych rąk. Właściwa higiena dłoni jest szczególnie ważna w czasie epidemii. Regularne mycie rąk może zmniejszyć ryzyko rozprzestrzenienia się choroby. W związku z tym prawidłowe mycie dłoni wodą z mydłem może mieć pozytywne skutki zdrowotne. Istnieje możliwość wynajęcia samej umywalki przenośnej, która sprawdzi się w wielu sprawach.

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Warto też wiedzieć, że są toalety przenośne dedykowane osobom niepełnosprawnym. Mają one specjalny podjazd, który umożliwia wjechanie do nich na wózku inwalidzkim. Wewnątrz znajdują się też dodatkowe poręcze, czyli relingi. Umożliwiają one osobie niepełnosprawnej bardziej swobodne i wygodne przemieszczanie się wewnątrz samej toalety. Ułatwia to wykonanie czynności higienicznych. W takich toaletach przenośnych np. na Śląsku montuje się też specjalne systemy automatycznego zamykania drzwi. To rozwiązanie umożliwia zachowanie odpowiedniej dyskrecji bez konieczności odwracania się i ręcznego zamykania drzwi. Takie toalety przenośne zazwyczaj mają też większe wymiary, niż pozostałe modele. Właśnie to ułatwia korzystanie z niej, nawet z wózka inwalidzkiego.

Dowiedz się więcej na temat kontenerów magazynowych na budowę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *