Tam, gdzie nie ma dostępu do zwykłej toalety, czyli nie ma sieci kanalizacyjnej ani wodociągowej, tam doskonale sprawdzą się przenośne toalety. Jakie zastosowanie mają kabiny? Kiedy warto zdecydować się na wynajem? Gdzie zamówić toalety przenośne w Lublinie? Tego dowiesz się z naszego najnowszego artykułu, dlatego też zapraszamy do lektury.

Zastosowanie przenośnych toalet

Toalety przenośne to idealne rozwiązanie w miejscach, gdzie nie ma dostępu do sieci kanalizacyjnej lub wodociągowej. Dzięki temu, że kabinę łatwo przewieźć i spełnia wszystkie normy, sprawdzi się ona w wielu miejscach. Poniżej lista miejsc, w których można wykorzystać mobilne toalety:

  • Tereny budowy – budynki, drogi, mosty i inne
  • Imprezy plenerowe i masowe – koncerty, festiwale, pikniki, imprezy sportowe, festyny i inne
  • Tereny rekreacyjne – parki, plaże, campingi, pola namiotowe, działki i inne
  • Punkty gastronomiczne

Oczywiście, to nie cała lista miejsc, w których sprawdzą się toalety przenośne. Tak naprawdę możesz je wykorzystać w każdym miejscu, na zewnątrz, gdzie konieczne jest stworzenie komfortowych warunków dla ludzi. Pamiętaj, że są miejsca, w których przepisy narzucają obowiązek zapewnienia pracownikom lub uczestnikom imprezy dostępu do różnych toalet.

Wynajem versus kupno

Jeśli potrzebujesz toalety przenośnej w Lublinie lub innym mieście, możesz skorzystać z jednej z dwóch opcji – z wynajmu lub kupna kabiny. Która opcja bardziej się opłaca?

Wszystko zależy od sytuacji. Jeśli potrzebujesz toalety na krótki czas – przykładowo jesteś organizatorem imprezy, potrzebujesz na prywatny użytek, ponieważ budujesz dom, stawiasz fotowoltaikę etc. – to lepszą opcją jest najem toalety. W sytuacji, w której regularnie będziesz korzystać z mobilnego WC, kupno kabiny może okazać się rentowną inwestycją.

Gdzie zamówić przenośne toalety w Lublinie?

Na rynku jest wiele firm oferujących usługi sanitarne. My polecamy WC Serwis działający na terenie całej Polski. Swój oddział mają też w Lublinie, więc jeśli interesuje Cię usługa „toalety przenośne Lublin”, to koniecznie zwróć uwagę na ich ofertę.

Dlaczego warto wybrać WC Serwis?

  • Mają bogatą ofertę – znajdziesz u nich kabiny w różnych cenach i z różnym wyposażeniem. Do wyboru toaleta standard, LUX, VIP, z automatem wrzutowym lub przystosowana dla osób niepełnosprawnych.

Oczywiście, to nie cała oferta, do wyboru masz aż 9 kabin.

  • Są specjalistami z doświadczeniem – na rynku działają od 1996 roku.
  • Można u nich wygodnie zamówić toaletę – by wynająć kabinę, nie musisz nawet wychodzić z domu. Wystarczy, że skorzystać z panelu zamówień. Tam w łatwy i szybki sposób (wystarczą nawet 2 minuty) zamówisz toaletę standard.
  • Zapewniają profesjonalny serwis – WC Serwis oferuje serwis o różnej częstotliwości. Do wyboru masz serwis raz, 2 oraz 4 razy w miesiącu. Częstotliwość serwisowania zależna jest ilości osób, które korzystają z danej toalety.

Jeśli posuzkujesz informacji na temat serwisu bram, to zapraszamy do naszych wpisów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *