Nie tylko Facebook uzależnia. Z badania OnlineSchools wynika, że coraz więcej internautów jest uzależnionych od Twittera. Okazuje się, że mikroblogerskie 140 znaków kręci niektórych bardziej niż… seks.

Ale w przypadku użytkowników Twittera nie tylko intymne igraszki schodzą na dalszy plan. Ćwierkający internauci przedkładają społecznościową aktywność nad sen, alkohol, kawę i papierosy. W tych przypadkach Twitter wychodzi na zdrowie.

Każdego dnia użytkownicy Twittera publikują 250 milionów tweetów! Z usług “ptaszka” korzysta obecnie 100 mln osób na całym świecie, z czego połowa ćwierka codziennie.

Wśród gwiazd największego hopla na punkcie Twittera mają Ashton Kutcher https://twitter.com/#!/APLUSK , Alec Baldwin https://twitter.com/#!/alecbald… i Chris Brown https://twitter.com/#!/chrisbro… .

Kto z Was ćwierka na Twitterze?

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

10 Replies to “Twitter lepszy od seksu i kofeiny?

  1. skąd WY bierzecie te dane???????? dziwi mnie fakt że mówi się o takich portalach a nie pisze wcale o portalach randkowych tam jest dopiero spęd ludzi którzy przesiadują godzinami i piszą również o bzdurach jak tu…..

  2. to naprawde zabawne, bo moje zycie kreci sie wlasnie wokol seksu i dobrej kawy. pewnie dlatego, ze nie uzywam Tweetera:D

  3. wasze komentarze świadczą tez o tym, że jakoś nudne i mało wartościowe to wasze zycie..( choć może się mylę..), skoro wchodzicie na takie portale jak fejsik i czytanie o ptaszkach, a potem piszecie o seksie i kawie….Spoko długo pożyjesz uprawiając seks codziennie i pijąc kawę- ciekawe zaiste i wartościowe życie prowadzisz…

  4. “Ćwierkający internauci przedkładają społecznościową aktywność nad sen, alkohol, kawę i papierosy. W tych przypadkach Twitter wychodzi na zdrowie.” – brak snu wyszedł kiedyś komuś na zdrowie?

  5. BRAK SŁÓW czy wy nie widzicie, ze przez cos takiego ja facebook czy twitter maja totalna kontrole nad nami, nad tym co robimy , czym sie zajmujemy, cale nasze zycie od podstaw jest ŚLEDZONE!!!

  6. “BRAK SŁÓW czy wy nie widzicie, ze przez cos takiego ja facebook czy twitter maja totalna kontrole nad nami, nad tym co robimy , czym sie zajmujemy, cale nasze zycie od podstaw jest ŚLEDZONE!!!” < to baranie nie umieszczaj wszystkihc informacji o sobie i nie pisz na tailicy "zjadłem śnaidanie!", "ubieram buty!" itd. To cie nikt podgladac nie bedzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *