Kolejny “strzelecki” konkurs na Facebooku, w którym można wygrać tygodniową wycieczkę na Kretę dla 2 osób w opcji All Inclusive, w hotelu czterogwiazdkowym. Pełen wypas.

Polubienie strony fanowskiej organizatora konkursu to podstawa, a polubić możecie tu: http://www.facebook.com/EasyTra… . Teraz wystarczy kliknąć zakładkę “Konkurs” i walczyć o luksusowy urlop. Każdy z Was ma także szansę na nagrody pocieszenia – codziennie jeden uczestnik wygrywa zestaw kosmetyków do opalania. I jeśli nawet nie wykorzystacie ich na Krecie, to na pewno się przydadzą. W Polsce też bywa słonecznie i upalnie.

Zadanie konkursowe jest teoretycznie proste – musicie wskazać miejsce, w którym sprytny organizator ukrył nagrodę. Ta pojawia się codziennie w innym miejscu, o innej porze dnia. Urlop na Krecie wygra ten uczestnik, który do 4 maja, bo wtedy kończy się konkurs, zdobędzie najwięcej punktów.

Szkoda, że kolejna firma na Facebooku korzysta z wytartego patentu konkursowego. Ile razy można strzelać? Pewnie do skutku. Życzymy Wam powodzenia a organizatorom potyczki – więcej kreatywności. Te strzeleckie konkursy stają się powoli nudne.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “Ustrzel urlop na Krecie!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *