Wiele osób przywykło do wygodnych rozwiań jakimi będą elektroniczne zamki hotelowe. Czasy, w których zostawienie włączonego światła po wyjściu z domu wiązało się z marnotrawstwem energii podczas naszej nieobecności bezpowrotnie minęły. Era urządzeń, dzięki którym możemy zarządzać domem pod naszą nieobecność właśnie nadeszła. Poprzez wykorzystywanie nowoczesnych rozwiązań po wyjściu z domu możemy zgasić ,niepotrzebnie palące się, punkty oświetleniowe. Użyć do tego można większości smartphone-ów. Przyzwyczajeni do wygody i bezpieczeństwa pragniemy tego samego podczas wyjazdów i spędzania urlopu w hotelu ze SPA.

Elektroniczne zamki – wygoda i bezpieczeństwo

W dostępie do pokoi hotelowych pomocne są elektroniczne zamki hoteloweZamek Be-Tech Smart. Dzięki nim dostęp do pokoi możliwy jest za pomocą kart magnetycznych, które można przechowywać nawet w portfelu, obok wielu innych popularnych w ostatnich czasach „plastików”. Nie wymaga to noszenia dodatkowego obciążenia w postaci klucza i najczęściej przyczepionego do niego dużego breloka z numerem pokoju. Elektroniczne zamki to przyszłość szczególnie jeśli chodzi o bezpieczeństwo.

Ponadto szyfrowanie produktu pozwala na zwiększenie bezpieczeństwa drogich rzeczy przetrzymywanych w wynajmowanych pokojach. Podrobienie klucza szyfrującego do elektronicznego zamka jest zdecydowanie trudniejsze od otworzenia zwykłego zamka wytrychem przez doświadczonego złodzieja.

Różnice między zamkiem tradycyjnym a elektronicznym

Tradycyjne zamki montowane w drzwiach tradycyjnych lub przesuwnych bardzo mocno różnią się od elektronicznych zamków, gdyż często są podatne na różne zanieczyszczenia bądź po prostu – zużycie. Częste zamykanie, otwierania zamków, czyli czynności, które w hotelowych drzwiach są bardzo częste sprawiają, że ulegają one różnorodnym awariom. W najbardziej patowych sytuacjach wymagają użycia ciężkich narzędzi w celu awaryjnego otworzenia drzwi. Szczególnie niebezpieczne staje się to w razie pożarów.

Wytrzymałość zamków elektronicznych

Jednak zamki hotelowe są odporne na działanie wysokich temperatur poprzez zastosowanie odpowiednio wytrzymałych materiałów. W wyniku tego, podczas pożaru można otworzyć drzwi w celu sprawdzenia czy, aby na pewno wszyscy opuścili pokój. Możliwość tą na pewno wykorzystają strażacy, którzy zobowiązani są do przeszukania każdego pokoju w celu zapewnienia wszystkim osobom bezpieczeństwa.

Inwestycja

W pewnych sytuacjach lepiej zainwestować pieniądze w pewne materiały i rozwiązania. Może nie są to najtańsze sposoby, jednak w trudnych i wymagających sytuacjach sprawdzą się o wiele lepiej niż ich budżetowe odpowiedniki. Rozwiązania takie z pewnością docenią przyszli goście, którzy korzystając z nich będą zadowoleni z wyboru właściwego programu dla hoteli, który dba o swoich gości. Każdy będzie zadowolony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *