Wspaniały konkurs dla wszystkich miłośników glutaminianu sodu. Znany w całej Polsce producent zupek chińskich zaprasza do rywalizacji o karton tego przysmaku. Zapraszamy do Muzo Sesji z Vifonem na Facebooku!

Zwycięzca konkursu dostanie kamizelkę i karton zupek mix, drugie miejsce premiowane będzie kartonem zupek mix a zdobywca trzeciego miejsca dostanie 12 zupek. Walka o bezwartościowe, niezdrowe i pozbawione smaku jedzenie potrwa do 11 lutego!

Zainteresowani? Wskoczcie na stronę główną Vifona http://www.facebook.com/VifonPo… . Konkurs znajdziecie w zakładce “Muzo Sesja”. Waszym zadaniem jest udzielanie prawidłowych odpowiedzi, w jak najkrótszym czasie, na pytania dotyczące muzyki popularnej. Pytania konkursowe będą zadawane w formie zamkniętej. Każde pytanie będzie miało sugerowane trzy odpowiedzi. Tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa – skrupulatnie tłumaczą w regulaminie konkursu organizatorzy.

Nie wiemy, czy życzyć Wam powodzenia. Zupki chińskie to kompletnie bezwartościowe żarcie, pozbawione witamin z krwiożerczą dawką uzależniającego glutaminianu sodu. Ale skoro miliony much jedzą to, co jedzą, nie będziemy się czepiać. Smacznego!

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “Wygraj karton zupek chińskich!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *