Jak wziąć udział w EURO 2012, o ile nie jest się reprezentantem kraju w piłce nożnej? Można zaprojektować koszulkę, która stanie się ogólnonarodowym dobrem i jednocześnie rozchwytywanym w sklepach gadżetem.

Zaprojektuj koszulkę jednego z miast UEFA EURO 2012″ to konkurs dla tych, którzy łączą w sobie pasję do piłki nożnej z pasją tworzenia. Celem zabawy organizowanej na Facebooku jest promocja oficjalnych koszulek czterech miast-gospodarzy Mistrzostw UEFA EURO 2012.

Warszawa, Gdańsk, Poznań i Wrocław czekają na eksplozję talentu facebookoholików. Technika wykonania prac jest dowolna.

Projekty koszulek będą publikowane na fanpejdżu organizatora i oceniane “lajkami”. Na autorów zwycięskich projektów czekają 4 bony o wartości 1000 zł na zakup oficjalnych produktów UEFA EURO 2012. Ponadto ich grafika znajdzie się na koszulkach sprzedawanych w sieci Intersport w Polsce. Konkurs potrwa do 4 września 2011 r.

Szczegóły zabawy na stronie: http://apps.facebook.com/koszul…

Dowiedz się więcej na temat konkursu, gdzie do wygrania jest FIFA 17!

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

14 Replies to “Zaprojektuj na FB koszulkę jednego z miast EURO 2012!

  1. z takimi maszkaronami – maskotkami jakie mamy na euro, to diabli wiedza jak koszulke zaprojektowac…. gusta sa tak przedziwne u nas….

  2. Dokładnie!!!!! Te maskotki nasze są po prostu przykre! Kto to kupi. W ogóle bez sensu takie bez charakteru -po prostu 2 goście Ehh ta Polska….

  3. biorąc pod uwage obecne trenty na koszulce powinny się znaleźć podobizny pijanych polaka i ukraińca trzymających się za siusiaki…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.