Jak uhonorować najlepszego polskiego skoczka narciarskiego? Zapuścić wąsy! Na Facebooku ruszyła właśnie akcja “Zapuść wąsy dla Adama”. Golenia odmawiają zarówno mężczyźni, jak i kobiety.

Swój udział w zapuszczaniu wąsów możecie zgłosić tu http://www.facebook.com/event.p… . Akcja jest reaktywacją ubiegłorocznego zapuszczania.

“Liczymy, że zarówno babcia, jak i dziadek zapuszczą wąsy dla Adama. Wnuczek i wnuczka także. Okazja jest przecież jedyna, niepowtarzalna, ostateczna. Małysz kończy karierę 26 marca. Tyle dokładnie czasu mamy na doprowadzenie swojej górnej wargi do stanu godnego chwili dziejowej. Tak jak przed rokiem, zapuszczamy wąsy dla Adama!” – uczciwie informują organizatorzy akcji.

Zapuszczanie rozpoczęło się wczoraj i potrwa do 26 marca. Przez ten czas każdemu powinny wyrosnąć wąsiska, albo chociaż mały wąsik. Liczy się także meszek. Chodzi przecież o wsparcie dla Małysza!

Wąsy (WIKI) to zarost nad górną wargą mężczyzny. Jeden z dwu pasm włosów składających się na zarost mężczyzny. Pojawia się u chłopców w wieku dojrzewania. U zwierząt to jeden z długich, sztywnych włosów czuciowych (wibrysów) lub wydłużonych wyrostków skórnych po obu stronach pyska.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “Zapuść wąsy dla Adama Małysza”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *