Pamiętacie Elasto Manię? Podobna gra jest dostępna na Facebooku. To motocyklowa Trial Madness – zabawa, która naprawdę wciąga. Z pozoru prosta zręcznościówka wcale nie jest taka łatwa do przejścia – kolejne poziomy trudności Trial Madness wymagają od gracza wprawy i… wysportowanych palców.

Grę znajdziecie tu: http://apps.facebook.com/trialm… . Rockowy podkład muzyczny Trial Madness na pewno doda Wam odwagi i animuszu. Grę kontrolujemy za pomocą klawiszy strzałek, góra to gaz i jazda do przodu, dół – cofnięcie motocykla, prawo i lewo – balansowanie ciałem motocyklisty. Wszystko jasne? Zatem do dzieła.

Pierwsze levele Trial Madness są dziecinnie proste, a gra sama podpowiada, który klawisz wcisnąć. Zasady? Trzeba bezpiecznie przejechać trasę motocyklem tak, aby nasz bohater nie uderzył kaskiem o podłoże. W Trial Madness grawitacja płata figle i żeby pokonać wszystkie przeszkody (ławki, skrzynki, drewniane bale, itd.) trzeba się nieźle nagimnastykować.

Gra ma aż 75 poziomów trudności, ostatnich 15 to tzw. “klasa szaleńców”. Stan gry zapisuje się automatycznie, więc przy kolejnej próbie zaczniecie od levelu, na którym ostatnio polegliście. Powodzenia!

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “Zostań mistrzem motocykla w Trial Madness”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *