Zmiana nawyków żywieniowych powinna wypływać z serca, z naszej chęci zmiany czegoś na lepsze w naszym życiu. Nie powinno to jednak być spontaniczne, bo dopiero odpowiednie zaplanowanie wprowadzenia określonych zmian w menu i ich stopniowa realizacja pozwoli na osiągnięcie zamierzonego efektu. Lewiatan gazetka to drobny element, który może Cię wesprzeć w osiągnięciu swoich żywieniowych celów. W jaki sposób? Przekonaj się sam!

Gazetka Lewiatan i zdrowe podejście do zakupów

Bardzo łatwo żeglować na fali zakupów w dużym hipermarkecie. Efektem takich zakupów bez listy jest cały koszyk wypełniony produktami, które muszą mieć podczas zakupów, ale które przyniesione do domu okazują się zupełnie bezużyteczne. Często kupujemy produkt niskiej jakości w promocyjnej cenie, który okazał się całkowicie bezużyteczny i który wyrzuciliśmy. Unikanie nieprzemyślanych zakupów to absolutna podstawa do oszczędzania pieniędzy i nerwów.

Sklepy Lewiatan ułatwiają oszczędzanie podczas zakupów. W jaki sposób? Przede wszystkim są to polskie sklepy, wspierające polską gospodarkę i oferujące do sprzedaży wysokiej jakości lokalne produkty – sery, wędliny i produkty mleczne z lokalnych zakładów przemysłowych, a także świeże, smaczne i domowe wyroby garmażeryjne, czy przeróżnego rodzaju farszy. Dzięki takiemu doborowi asortymentu w sklepach Lewiatan nie masz trudnego wyboru podczas zakupów – wybierasz spośród wielu produktów o podobnej, wysokiej jakości!

Niskie ceny sprzyjają zdrowiu

W sklepach promocyjnych Lewiatan ulotka promocyjna może być sposobem na zainspirowanie się do smacznych, zdrowych zakupów w niskich cenach. Często wychodzimy z założenia, że ​​zdrowe produkty muszą być drogie. To nieprawda, a asortyment sklepów Lewiatan jest tego dowodem. Zawsze możemy znaleźć wędliny wysokiej jakości, które nie zawierają sztucznych konserwantów i są zdrowsze dla konsumenta. Lewiatan to także pyszne, świeże warzywa i owoce.

Pracownicy zawsze dbają o wysoką jakość oferowanych świeżych pachnących produktów, tak aby zawsze zachęcać ich do zmian w żywieniu na korzyść. Kupowanie warzyw i owoców w niskich cenach w Lewiatanie to sposób na zakup naprawdę wartościowych produktów za niewielkie pieniądze, na których w przyszłości będziemy opierać naszą zdrową dietę!

Lewiatan gazetka i produkty ekologiczne

Sklepy Lewiatan oferują specjalne półki z produktami ekologicznymi. Znajdziemy tam przede wszystkim naturalne przyprawy i mieszanki przyprawowe, w których nie znajdziemy konserwantów, a które w naturalny sposób poprawią smak naszych potraw. Znajdziemy również pyszne gotowe dania w słoikach – hummus, pasty kanapkowe i inne dania, w których nie znajdziemy szkodliwych substancji, a które świetnie sprawdzą się w diecie wegetarianina czy weganina oraz osób ceniących ekologiczne pochodzenie żywności w ich kuchni. W sklepach Lewiatan znajdują się specjalne półki na produkty ekologiczne, aby każdy miłośnik zdrowego odżywiania mógł bez problemu znaleźć swoje ulubione ekologiczne produkty w dobrych cenach.

Produkty w niskich cenach w gazetce

Gazetka Lewiatan to bogactwo różnorodnych inspiracji, ale także kopalnia pomysłów na oszczędności. Przeglądając ulotkę możemy znaleźć ciekawe promocje na nasze ulubione produkty – niech to będzie okazja do powiększenia stanów magazynowych tych artykułów! Możemy również zasmakować nowych smaków dzięki dużym promocjom na ciekawe artykuły. Lewiatan oferuje również produkty sezonowe w ciekawych cenach – dzięki nim przygotujemy pyszne święta lub podarujemy naszym bliskim praktyczne, smaczne prezenty!

W sklepach Lewiatan kupisz nie tylko artykuły spożywcze, ale także chemię gospodarczą czy kosmetyki ulubionych marek. To idealny sklep, aby zaoszczędzić na zakupach lub zaopatrzyć się w zasady zdrowego żywienia. Jest zawsze blisko Ciebie, na Twoim osiedlu!

Dowiedz się więcej o akcji marketingowej sieci sklepów LewiatanLewiatanki to szóstka przyjaciół z sąsiedztwa! Każde z nich posiada nietypowe hobby. Lewiatanki mają ciekawe imiona i zainteresowania! Zdobycie maskotek nie jest trudne, wejdź i przekonaj się jakie to proste! Jeździsz na rowerze, biegasz, a może uprawiasz fitness? Każda forma aktywności fizycznej musi być wspierana pełnowartościową dietą! Dowiedz się jakie danie można przygotować z mięsa indyka które, idealnie sprawdza się dla osób aktywnych fizycznie!

Zobacz także, czym charakteryzuje się dobry ekspres do kawy.