Przed zakupem samochodu podejmuje się decyzję – czy ma to być pojazd nowy, prosto z salonu firmowego, czy auto używane w dobrym stanie technicznym i z niskim przebiegiem na liczniku kilometrów. Za kupnem samochodu używanego przemawia wiele przekonywających argumentów.

Przystępna cena

Auto używane nawet przez krótki okres jest o wiele tańsze niż kupione u dealera firmowych marek. Niektóre modele po paru latach eksploatacji, można kupić o około 30% taniej w porównaniu z ich pierwotną ceną.

W Gliwicach punkt sprzedaży używanych pojazdów oferuje również auta z gwarancją, co pozwala na korzystanie z nieodpłatnych napraw uwzględnionych w umowie gwarancyjnej.

Duży wybór marek i modeli

Jeżeli chodzi o samochody używane, Gliwice dysponują ofertami marek cenionych przez kierowców z powodu nowoczesnego designu, komfortu jazdy, małej awaryjności lub niskich kosztów eksploatacji. W zależności od tego, co dla kupującego jest najważniejszą cechą, ma do wyboru między innymi takie marki jak:

  • Toyota
  • Honda,
  • Renault,
  • Skoda,
  • Volkswagen,
  • Fiat,
  • Chevrolet,
  • inne popularne lub ekskluzywne marki.

Dostępne są różne wersje, więc każdy może znaleźć model odpowiedni do własnych potrzeb.

Dla kogo samochody używane?

Tak zwaną z drugiej ręki sprzedaż samochodów, Gliwice polecają szczególnie osobom, którym potrzebne jest auto, a nie stać ich na poniesienie wysokich kosztów. W pełni sprawny dwu- lub trzyletni samochód znakomicie sprawdzi się na każdej trasie. Przedsiębiorcy rozpoczynający działalność gospodarczą wymagającą przemieszczania się pracowników do różnych miejscowości, mogą nabyć kilka pojazdów używanych, bo ze względu na ich stosunkowo niską cenę, koszty zakupu szybko się zamortyzują.

Auta z gwarancją bezpieczeństwa dla osób i środowiska

Poruszające się w ruchu drogowym samochody używane Gliwice cenią sobie ze względu na to, że pojazdy te są przed każdą transakcją dokładnie sprawdzane pod względem mechanizmu kierowniczego, układu wydechowego i działania hamulców. Są więc bezpieczne dla kierowców i nie grożą nadmiernym zanieczyszczeniem spalinami powietrza w tym mieście.

Dogodne warunki sprzedaży

Potencjalny nabywca uzyska od sprzedawcy dokładne informacje na temat pochodzenia samochodu i jego parametrów technicznych. Jeżeli są to auta z gwarancją, sprzedający poinformuje o terminie jej upływu. Na życzenie klienta samochód może być udostępniony do wykonania jazdy próbnej po najbliższej okolicy. Na miejscu sporządzana jest umowa kupna – sprzedaży, a cała transakcja przebiega w miłej atmosferze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *