Na rynku od ponad 20lat, doskonała jakość i smak produktów oraz profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta. Pasty warzywne i ich produkcja z krojonych, świeżych warzyw oraz warzyw marynowanych. To wszystko w jednej firmie: P.P.U.H. ROGOWSKI – https://rogowski.net.pl/

Pasty warzywne – 100% naturalności

Największe w Polsce zakłady mięsne, mleczarskie oraz producenci sosów zaopatrują się u tego właśnie dystrybutora, ponieważ oferuje artykuły o niepowtarzalnym smaku, aromacie i jakości. Ponadto firma we współpracy z klientami opracowuje receptury, które cieszą podniebienia klientów. A jeśli czegoś nie ma w ofercie wystarczy skontaktować się z firmą, która niezwłocznie wykona dowolny produkt warzywny dla odbiorcy.

Szukając naturalnych dodatków do różnego rodzaju produktów spożywczych warto postawić na pasty warzywne, które zastosowania znajdują w serkach smakowych czy wyrobach mięsnych. Wsady warzywne oferowane przez firmę Rogowski nie zawierają konserwantów i wzmacniaczy smakowych, są naturalne i doskonale wpasowują się w ideę zdrowej żywności. Wszystkie pasty są przygotowywane zgodnie z wytycznymi klienta, by produkt końcowy zaspokoił gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Dla każdego coś dobrego

Nie tylko pasty warzywne możemy odnaleźć w ofercie dystrybutora, są też dostępne świeże warzywa krojone i marynowane. Pierwsze idealnie sprawdzą się na grilla, gdyż są już pokrojone i obrane, co skraca czas przygotowania szaszłyków czy innych grillowych przysmaków. Warzywa są staranie dobierane i przygotowywane, co w fazie końcowej wpływa na idealny smak dania. Dystrybutor zawsze zwraca uwagę, by dostarczyć najświeższe owoce o długim terminie przydatności. W ofercie znajdują się m.in.: świeże papryki pokrojone w kostkę, aromatyczny czosnek, baza większości dań -cebula i chrzan tarty.

Drugie- warzywa marynowane – są nienagannie przygotowane i mają zadowolić klientów. Firma Rogowski dobiera jedynie sprawdzone surowce od zaufanych i osobiście sprawdzonych dostawców. W różnorodnym asortymencie znaleźć możemy np.: mini kolby kukurydzy (w całości bądź cięte), mix warzyw – gotowe mieszanki warzyw z oferty dystrybutora, jak i możliwość skomponowania własnej, pieczona papryka marynowana, w której zawarta jest najdelikatniejsza część mianowicie sam filet, bez skórek i pestek.

Odpowiednia pasta warzywna stworzona na śniadanie jest idealnym początkiem dnia. Szczególnie jeśli do śniadania będzie dołączona świeża kawa z dobrego ekspresu do kawy.

Oferta jest szeroka i każdy znajdzie coś, co podbije serca. A przecież od dawna wiadomo, że najszybsza droga do serca prowadzi przez żołądek. Jeździsz na rowerze, biegasz, a może uprawiasz fitness? Każda forma aktywności fizycznej musi być wspierana pełnowartościową dietą! Dowiedz się jakie danie można przygotować z mięsa indyka które, idealnie sprawdza się dla osób aktywnych fizycznie!

Jak zbudować swój własny przydomowy ogród wiejski? Dowiedz się wszystkiego we wpisie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *